"Straszne" słodycze dostępne w sieci franczyzowej Fit Cake

Halloween Fit Cake franczyza

Fit Cake, największa polska sieć nie-cukierni, nie przestaje zadziwiać. Na Halloween przygotowała iście upiorne menu. Oczywiście bez cukru. Rozsmakujcie się w galaretowatych mózgach, piankowych gałkach ocznych i krwistych wypiekach, ale strzeżcie się hrabiego Cukrulli!

Co roku mamy wielki fun z przygotowywania specjalnych słodyczy na halloweenowy okres. Można tu się wykazać naprawdę dużą kreatywnością i poczuciem humoru – mówi Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake, który na zdjęciach promujących tegoroczne menu wciela się w złego hrabiego Cukrullę o wampirzym uzębieniu.

Fit Cake Halloween 2022

– Poza tym, że lubimy się bawić, traktujemy tę ofertę trochę edukacyjnie – dodaje Rafał Kościuk - Ponieważ Halloween, amerykańskie święto, obchodzą w Polsce głównie nastolatkowie i dzieci. W Fit Cake mogą zobaczyć, że prozdrowotne słodycze bez cukru wcale nie muszą być nudne, ba mogą być bardziej cool do tych tradycyjnych – zarówno jeśli chodzi o smak jak i wygląd.

Cóż więc tym razem zaserwują nie-cukiernie Fit Cake? W tym roku motywem przewodnim będzie alchemia. Zapowiada się kolorowo i intensywnie jak na Halloween w Nowym Orleanie, ale też wyjątkowo strasznie!

Fit Cake oferta Halloween

- Mózgi w formalinie, zakrwawione ucięte palce oraz przekrwione gałki oczne…. brzmi creepy, ale to tak naprawdę nic innego niż pyszne słodkości bez cukru. Mózg w formalinie zamknięty w słoiku to jogurtowa pianka z owocami zatopiona w galaretce z kiwi. Krwawe mózgi, czaszki i przekrwione gałki oczne na patyczkach to nasze cake popsy i cakesicles, które na co dzień można dostać u nas w wersji fit oraz keto – ale tym razem dostępne są w strasznym przebraniu. Zakrwawiony mózg o smaku oreo - brzmi i wygląda kuriozalnie, a smakuje obłędnie – zachwala Ewelina Choińska twórczyni strasznych słodyczy i współwłaścicielka sieci.

31 października wszystkie bezcukrowe ciasta Fit Cake będą ociekać truskawkową krwią, a jeśli któremuś z grasujących tego wieczoru wampirów będzie mało, dostanie dodatkową porcję na wynos - w strzykawce...

franczyza Fit Cake Halloween 2022

- Ja zaś będę tym złym, czyli Hrabią Cukrullą – przyznaje się Rafał Kościuk – I moją rolą będzie przypominać wszystkim cukroholikom, że cukier zabija! Jeśli więc ktoś nie chce, by jego mózg skończył tak jak nasze słodycze niech czym prędzej się przerzuci na te z Fit Cake. W nich nie ma grama cukru.

Halloweenowe przysmaki będzie można dostać w ponad 50 lokalach sieci już od 29 października. Ilość ograniczona.

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes

Artykuły o terminalach płatniczych, które mogą Cię zainteresować:

Więcej
  • Terminal płatniczy i „ukryte” koszty, na które należy zwrócić uwagę

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Na rynku terminali płatniczych jest wielu operatorów, którzy oferują indywidualne warunki handlowe, zaś ich przedstawiciele handlowi mogą stosować różne sztuczki i techniki, aby zaprezentować swoją ofertę w jak najlepszym świetle, zaś niewygodne kwestie przemilczeć.   Zdaję sobie sprawę, że dla osoby spoza branży porównanie poszczególnych ofert to nie lada wyzwanie, ale pomogę Ci w tym i wskażę obszary, na które należy zwrócić uwagę, aby nie popełnić kosztownych błędów.  Uważaj przede wszystkim na... ⛔️ Czas na jaki jest podpisywana umowa. Stara zasada: nie wiesz co będzie za rok, zwłaszcza w tak dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym, więc nie podpisuj długoterminowych kontraktów, bo zapłacisz kary finansowe za wcześniejsze zerwanie umowy ⛔️ jeśli będziesz potrzebował nagle zakończyć współpracę. 

  • Obowiązkowy terminal płatniczy. Od kiedy i dla kogo?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Wprowadzenie „obowiązku” posiadania terminala płatniczego wzbudza niemałe emocje i przyczynia się do burzliwych dyskusji w mediach społecznościowych. W komentarzach można spotkać się z obrońcami walczącymi o demokrację i prawa wolności, wygłaszającymi hasła „tylko gotówka”. A jak to jest naprawdę, czy każda firma w Polsce musi posiadać terminal płatniczy? Otóż, nie! Najpierw należy zweryfikować obowiązek posiadania kasa fiskalnej ze swoim księgowym. Jeżeli firma ma obowiązek prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących to dopiero wtedy musi zadecydować, w jaki sposób spełni obowiązek udostępniania płatności bezgotówkowych, co nie jest jednoznaczne z wymogiem posiadania nowego terminala płatniczego. Przedsiębiorca ma obowiązek zapewnienia zapłaty przy użyciu instrumentu płatniczego Zerknijmy do dokumentów prawnych, mianowicie do Ustawy z dnia 6 marca 2018 r. - Prawo przedsiębiorców a konkretnie do artykułu 19a, który to ten obowiązek reguluje.

  • Otworzyłeś firmę i potrzebujesz nowy terminal płatniczy?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Na wstępie gratuluję Ci rozpoczęcia działalność gospodarczej i życzę powodzenia w rozwoju własnego biznesu. Przed Tobą wiele wyzwań, natomiast w tym wpisie skupię się na kwestii związanej z wyborem terminala płatniczego i podzielę się kilkoma wskazówkami, które uchronią Cię przed popełnieniem kosztownych błędów. Jeśli nie lubisz czytać to zadzwoń na numer 534 001 002 i omówimy dostępne możliwości. Szczegółowe informacje o mnie oraz dane kontaktowe znajdziesz na stronie dot. oferty na terminal płatniczy. Zanim wybierzesz terminal i dostawcę to odpowiedz na kilka pytań Jaki obrót na terminalu przewidujesz w pierwszym roku prowadzenia działalności? Trudne pytanie, natomiast musisz założyć ile będziesz przyjmować płatności kartą od klientów a ile gotówką. Późnej wyjaśnię dlaczego to ważne.

  • Ile kosztuje terminal płatniczy? Opłaty za dzierżawę terminala, prowizje…

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Koszty zawsze wywołują emocje i różnie na nie reagujemy. Wśród przedsiębiorców znajdą się świadomi przedstawiciele, którzy wiedzą, że za jakość trzeba zapłacić i nie ma nic za darmo; jak i tacy, którzy uważają, że terminale płatnicze powinny być bezpłatne przez cały okres współpracy.  Tego typu oczekiwania miałyby racje bytu, gdyby urządzenia, serwis gwarancyjny, systemy rozliczeniowe, serwery, pracownicy i dziesiątki niezbędnych zasobów nic nie kosztowały.  Niestety rzeczywistość jest zgoła odmienna. Zatem, czy reklamy z hasłami „terminal płatniczy za 0 zł” wprowadzają w błąd? Przecież nie ma nic za darmo! Za chwilę odpowiem na to pytanie, napiszę również kilka słów o programie PWOB i na końcu przedstawię koszty związane z użytkowaniem terminala płatniczego, na które składają się zasadniczo 3 kategorie: koszty dzierżawy terminala, prowizje od transakcji, dodatkowe opłaty stosowane przez poszczególnych operatorów.

  • Gdzie Polacy chcą płacić bezgotówkowo?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Polacy coraz częściej korzystają z płatności bezgotówkowych, ale wciąż są miejsca, gdzie konsumenci nie mają możliwości wyboru metody płatności. Według najnowszych wyników badania Maison & Partners dla Fundacji Polska Bezgotówkowa, respondentom najbardziej brakuje możliwości płacenia kartą lub telefonem na pobliskich bazarkach (46%). Jako punkty, gdzie nie można zapłacić bezgotówkowo respondenci wskazują także na usługi krawieckie (30%), usługi szewskie (28%), kościół (28%) oraz warsztaty samochodowe (26%). Wiele osób ma również poczucie, że często nie mają możliwości dokonania płatności na stoiskach podczas imprez plenerowych (39%) oraz podczas akcji organizowanych przez organizacje charytatywne (31%). 

  • Aktywność terminali w programie Polska Bezgotówkowa wzrasta

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Fundacja Polska Bezgotówkowa kończy kolejny rok działalności z dalszym wzrostem aktywności terminali płatniczych w ramach prowadzonego Programu Polska Bezgotówkowa. Na przestrzeni minionego roku Fundacja odnotowała znaczący wzrost w liczbie zrealizowanych transakcji, których tylko w 2023 r. było blisko pół miliarda. Do końca grudnia 2023 r. do Programu Polska Bezgotówkowa dołączyło blisko 460 tys. podmiotów, w których łącznie zainstalowano ponad 610 tys. urządzeń do przyjmowania płatności cyfrowych. Za pomocą terminali tradycyjnych i tych w telefonie, zrealizowano od początku trwania Programu blisko 1,8 mld transakcji płatniczych na łączną kwotę przekraczającą 110 mld zł. Wśród mikroprzedsiębiorców największy przyrost liczbowy i procentowy urządzeń odnotowano w branży kosmetycznej (+13,3%), a najwyższy wzrost transakcyjny rok do roku (+31,9%) osiągnęły branże związane z ochroną zdrowia. Pod względem wzrostu liczby transakcji w ostatnim roku wyróżniły się: branża edukacyjna (+28,3%) oraz usługowa (+25,4%).