Indywidualny trening EMS - nowe Studio Synergy w Bibicach w województwie małopolskim

nowa placówka franczyzowa Studio Synergy EMS Babice

W czerwcu br. w podkrakowskich Bibicach otwarte zostało nowe studio treningu EMS pod szyldem Synergy. Jest to już 8. Studio Synergy w Polsce! To jednak ma wyjątkowy charakter, bowiem jest to wersja Light. Czym się charakteryzuje?

Synergy Light wywodzi się z dużego konceptu jakim jest Studio Synergy. W odróżnieniu od studia klasycznego, lokale są mniejsze, z metrażem pomiędzy 35 a 60 m2. Dla klientów dostępne jest jedno urządzenie do ćwiczeń. Zaplecze socjalne dla klienta również jest mniejsze. Koncept Light jest dzięki temu bardziej budżetową wersją, jeśli chodzi o wykończenie. Inwestycja jest więc znacznie mniejsza niż w przypadku dużego konceptu - nawet o około 40%. 

W jakich miejscowościach otwiera się studia wpisujące się w ten koncept? - Nie ma dolnej granicy jeśli chodzi o ilość mieszkańców miejscowości, w której można otworzyć nasze studio w wersji Light - może być to nawet wieś ościenna miasta. Oczywiście my robimy z franczyzobiorcą research rynku i analizę danej miejscowości, żeby móc określić, czy ten koncept ma szansę się sprawdzić. Górnej granicy jeśli chodzi o mieszkańców również nie ma - zmieniliśmy wizję i otwieramy je w każdej miejscowości. Idea wyszła tak naprawdę od samych franczyzobiorców. Słuchamy rynku i dostosowujemy się do tego, co się dzieje. Jest dużo inwestorów z mniejszym budżetem, którzy chcą otworzyć własny biznes w większym mieście. Ta forma jest dla takich osób przystępna inwestycyjnie. - mówi Bartłomiej Stanek, CEO Studia Synergy.

OTWÓRZ WŁASNE STUDIO SYNERGY
I ZARABIAJ NA TRENINGACH PERSONALNYCH EMS!

franczyza Studio Synergy EMS

Koncept Light jest lepszy dla osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla trenerów czy młodych ludzi zafascynowanych sportem. W Studio Synergy Light jest bowiem możliwość zaangażowania się jako trener przez właściciela. My ze swojej strony pomagamy w kwestiach księgowych, założeniu działalności, leasingowaniu maszyn itd. W związku z tym, jeśli ktoś nie ma doświadczenia w prowadzeniu biznesu, to my mu pomożemy. Jest to zmniejszenie ryzyka biznesowego. Można bezpieczniej zacząć taki biznes z nami.

Studia pod szyldem Synergy to małe, butikowe lokale. Takie miejsca, wyspecjalizowane w konkretnych usługach, tworzą obecnie silnie rozwijający się sektor nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Prognozy dla takiej formy są bardzo obiecujące. Zaletą studia w wersji Light jest jeszcze bardziej kameralny klimat i indywidualizacja treningu. Klient ćwiczy bowiem pod okiem trenera personalnego bez drugiej osoby obok, co trafia w upodobania sporej części osób trenujących EMS.

Klienci są też coraz bardziej świadomi i dojrzali sportowo, w związku z czym sami szukają takich usług. Według ankiet, jakie przeprowadzamy, butikowy charakter naszych studiów stanowi dużą zaletę dla naszych klientów - mówi Bartłomiej Stanek.

Trening EMS to tylko 20 minut raz w tygodniu! Elektrostymulacja, wywołująca kontrolowane skurcze aż 90% mięśni, w tym mięśni głębokich, czyni tę formę treningową wysoce skuteczną. Innowacyjny trening EMS od 7 czerwca wypróbować mogą mieszkańcy podkrakowskich Bibic w nowo otwartym studiu pod adresem Olszynowa 1a.

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na naszym profilu 👉 Studio Synergy - oferta franczyzowa

Nowe Studio Synergy w Bibicach

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes

Artykuły o terminalach płatniczych, które mogą Cię zainteresować:

Więcej
  • Aktywność terminali w programie Polska Bezgotówkowa wzrasta

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Fundacja Polska Bezgotówkowa kończy kolejny rok działalności z dalszym wzrostem aktywności terminali płatniczych w ramach prowadzonego Programu Polska Bezgotówkowa. Na przestrzeni minionego roku Fundacja odnotowała znaczący wzrost w liczbie zrealizowanych transakcji, których tylko w 2023 r. było blisko pół miliarda. Do końca grudnia 2023 r. do Programu Polska Bezgotówkowa dołączyło blisko 460 tys. podmiotów, w których łącznie zainstalowano ponad 610 tys. urządzeń do przyjmowania płatności cyfrowych. Za pomocą terminali tradycyjnych i tych w telefonie, zrealizowano od początku trwania Programu blisko 1,8 mld transakcji płatniczych na łączną kwotę przekraczającą 110 mld zł. Wśród mikroprzedsiębiorców największy przyrost liczbowy i procentowy urządzeń odnotowano w branży kosmetycznej (+13,3%), a najwyższy wzrost transakcyjny rok do roku (+31,9%) osiągnęły branże związane z ochroną zdrowia. Pod względem wzrostu liczby transakcji w ostatnim roku wyróżniły się: branża edukacyjna (+28,3%) oraz usługowa (+25,4%).

  • Nie przepłacaj za terminal płatniczy! Porównaj i wybierz najlepszą ofertę

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Prowadzisz firmę i nieustannie próbujesz nadążyć z realizacją bieżących zadań oraz gasisz pożary… Znajoma rzeczywistość? To zatrzymaj się na chwilę i przeanalizuj koszty, które ponosisz, bo może się okazać, że dzięki obniżeniu opłat nie będziesz musiał brać kolejnego zlecenia, aby zarobić „na koszty”.   Powyższa sytuacja, tj. pośpiech, brak czasu, wszystko „na wczoraj”, przysłowiowa bieżączka… sprzyja wybieraniu niekorzystnych ofert. Nie zamierzam w tym wpisie skupiać się na organizacji czasu pracy, lecz moim celem jest zachęcenie przedsiębiorców do otwartości na zmianę i znalezienie w swoich grafikach miejsca na rozmowę z konkurencyjnymi dostawcami usług, z których korzystają, m.in. terminali płatniczych. 

  • Czy przedsiębiorcy boją się zmieniać operatorów terminali płatniczych?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Odpowiadając jednym słowem na tytułowe pytanie (bazując na moim dotychczasowym doświadczeniu biznesowym) mogę stwierdzić, że: tak! Przedsiębiorcy raczej niechętnie zmieniają partnerów biznesowych, w tym dostawców terminali płatniczych.  Obawa przed zmianą nie dotyczy tylko właścicieli firm, to powszechnie występujące uczucie, które może obejmować różne sfery życia, takie jak biznes, praca, relacje czy sytuacje osobiste. Ludzie często odczuwają niepokój lub strach wobec nieznanych sytuacji, ponieważ zmiana może być trudna do przewidzenia i wymagać dostosowania się do nowych warunków. Jednakże zmiana może być również postrzegana jako szansa na rozwój i nowe możliwości. Te podejście jest bliższe przedsiębiorcom, którzy na co dzień muszą zmagać się z niepewnym jutrem a mimo to poszukują innowacji; aczkolwiek nie brak konserwatystów, którzy próbują utrzymać status quo i pozostać w sferze komfortu. 

  • Otworzyłeś firmę i potrzebujesz nowy terminal płatniczy?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Na wstępie gratuluję Ci rozpoczęcia działalność gospodarczej i życzę powodzenia w rozwoju własnego biznesu. Przed Tobą wiele wyzwań, natomiast w tym wpisie skupię się na kwestii związanej z wyborem terminala płatniczego i podzielę się kilkoma wskazówkami, które uchronią Cię przed popełnieniem kosztownych błędów. Jeśli nie lubisz czytać to zadzwoń na numer 534 001 002 i omówimy dostępne możliwości. Szczegółowe informacje o mnie oraz dane kontaktowe znajdziesz na stronie dot. oferty na terminal płatniczy. Zanim wybierzesz terminal i dostawcę to odpowiedz na kilka pytań Jaki obrót na terminalu przewidujesz w pierwszym roku prowadzenia działalności? Trudne pytanie, natomiast musisz założyć ile będziesz przyjmować płatności kartą od klientów a ile gotówką. Późnej wyjaśnię dlaczego to ważne.

  • Gdzie Polacy chcą płacić bezgotówkowo?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Polacy coraz częściej korzystają z płatności bezgotówkowych, ale wciąż są miejsca, gdzie konsumenci nie mają możliwości wyboru metody płatności. Według najnowszych wyników badania Maison & Partners dla Fundacji Polska Bezgotówkowa, respondentom najbardziej brakuje możliwości płacenia kartą lub telefonem na pobliskich bazarkach (46%). Jako punkty, gdzie nie można zapłacić bezgotówkowo respondenci wskazują także na usługi krawieckie (30%), usługi szewskie (28%), kościół (28%) oraz warsztaty samochodowe (26%). Wiele osób ma również poczucie, że często nie mają możliwości dokonania płatności na stoiskach podczas imprez plenerowych (39%) oraz podczas akcji organizowanych przez organizacje charytatywne (31%). 

  • Co jest ważne we współpracy z operatorem terminali płatniczych?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Czy Twoi klienci również cenią sobie wygodę i wolą płacić kartą płatniczą zamiast gotówką? Ten trend jest nieodwracalny i koszty związane z obsługą terminali płatniczych wpisały się na stałe w księgi rachunkowe firm. Na rynku działa wielu operatorów, którzy oferują usługi płatności bezgotówkowych oraz terminale płatnicze. Każdy operator tzw. acquire posiada indywidualne oferty handlowe, których porównanie stanowi niemałe wyzwanie dla przedsiębiorcy. Opłaty za terminal płatniczy i stawki prowizyjne za transakcje kartą Pierwszy obszar to warunki handlowe. Prowizje za transakcje kartą mogą być stałe lub zmienne; co więcej mogą zawierać dodatkowe opłaty uzależnione od rodzaju kart płatniczych czy typu transakcji (krajowe, zagraniczne, biznes, Visa, MasterCard, Maestro). Warto pamiętać, że na koszt prowizji składa się marża operatora, opłaty interchange oraz opłaty systemowe, które są zróżnicowane.